Držák pro celoskleněné dveře "VÝŘEZ"

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Zvolte variantu 3-5 dnů 3-5 dnů
tloušťka skla
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 2 900 Kč bez DPH
3 509 Kč    
Kód produktu 399/8MM 399/10M Zvolte variantu
Značka ECLISSE
Kategorie Stavební pouzdra ECLISSE
Záruka 2 roky
 

DRŽÁK PRO CELOSKLENĚNÉ DVEŘE "VÝŘEZ"

Sada pro uchycení celoskleněných dveří výhradně pro stavební pouzdra Eclisse. Celoskleněné dveře lze použít pro většinu stavebních pouzder Eclisse. Dveře je potřeba zavěsit do držáků a pak už se jednoduše namontují na vozíčky v pouzdře.

Držáky VÝŘEZ dodáváme pro 8mm nebo 10mm celoskleněné dveře. Podle tloušťky celoskleněných dveří, které si vyberete, následně zvolíte i patřičný typ držáku. Výhodou tohoto úchytu je, že po instalaci je pro uživatele neviditelný

Na obě strany horní části dveřního celoskleněného křídla výrobce vyfrézuje potřebné otvory, do kterých se držáky namontují. Toto konstrukční řešení dává často zákazníkům pocit bezpečnějšího úchopu, než je tomu u Držáku KLIPS. Obě řešení jsou však velmi dobře technologicky a kvalitativně propracovaná. Záleží, co upřednostňujete.

Většina českých výrobců disponuje technickými informacemi a umí takto dveře vyrobit jen na základě požadavku v objednávce. Pokud jste se však rozhodli svěřit výrobu dveří svému sklenáři, rádi mu dodáme veškeré potřebné informace, které ke zhotovení potřebuje.

  • rozměry drž.ku: D 100 x V 35 x Š 26 mm
  • max. hmotnost dveřn.ho kř.dla: 100 kg
  •  pro dveře o tloušťce 8 mm nebo 10 mm
  • povrch: chrom mat

 

 

Pokud uvažujete o celoskleněných dveřích do bezobložkových pouzder řady Syntesis®, podívejte se ještě na zajímavé informace k adaptéru VITRO … vy ještě nevíte, co je Syntesis®

Veškeré dotazy na info@eclie-jap.cz nebo volejte 604 942 809