Stavební pouzdro JAP NORMA PARALLEL

 

Stavební pouzdro JAP NORMA PARALLEL je typ dvojitého pouzdra kdy dvě dveřní křídla se zasouvají jedním směrem paralelně za sebou. Pohyb obou dveřních křídel je synchronizován. Na rozdíl od ostatních pouzder je potřeba počítat s tím, že šířka boxu je větší  a tudíš, i dokončená šířka příčky je větší. Výhoda stavebního pouzdra Norma Parallel je v tom, že obě dveřní křídla se zasouvají na jednu stranu, tím pádem máme průchod odpovídající dvěma dveřním křídlům, ale přitom menší stavební otvor. Provedení levé nebo pravé. Řada Norma Parallel je kompatibilní se všemi výrobci dveří a je určeno pouze pro dveře dřevěné. Nelze použít celoskleněné dveřní křídlo. Na kapsu stavebního pouzdra je možné umístit vypínač. Pouzdra se vyrábí pro standardní průchozí výšku 1970mm a 2100mm, jsou i možné atypické rozměry až do výšky 2700mm. K tomuto typu pouzdra nelze použít dveřní dovírač. Samotné pouzdro je vyrobeno z kvalitního pozinkovaného plechu metodou svařování. Záruka 10let.

 

 
17925
1792611792517926

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • jap stavebni pouzdra norma parallel SDK Doprava zdarma 44/LEV
  Stavební pouzdro JAP NORMA PARALLEL do SDK
  15 dnů (pracovní dny) Záruka: 10 let
  pouzdro JAP NORMA PARALLEL do SDK - typ dvojitého pouzdra s dvěma křídly pohybujícími se paralelně a synchronizovaně za sebou.

  Původně: 22 407 Kč

  od 17 925 Kč
 • jap stavebni pouzdra norma parallel ZDIVO Doprava zdarma 51/LEV
  Stavební pouzdro JAP NORMA PARALLEL do ZDI
  15 dnů (pracovní dny) Záruka: 10 let
  pouzdro JAP NORMA PARALLEL do ZDI - typ dvojitého pouzdra s dvěma křídly pohybujícími se paralelně a synchronizovaně za sebou.

  od 17 925 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem