O Italském výrobci ECLISSE

Vše o italském výrobci stavebních pouzder ECLISSE. Víte s kým posouváte?

ECLISSE je italský výrobce stavebních pouzder pro posuvné dveře. Základy firmy byly položeny už v roce 1989 kdy světlo světa spatřili první typy stavebních pouzder Jednokřídlé, Unibox a teleskopické. V tu dobu nevídané a unikátní systémy rychle prorazili a stály za prvotním úspěchem společnosti Eclisse.it.

PRVNÍ PATENTY:
V roce 1991 firma Eclisse uspěšně patentuje systém bezešvé sítě k hlavnímu rámu. Tento systém se používá dodnes a je určen výhradně pro stavební pouzdra do zděné příčky. Umožňuje bez problému stavební pouzdro optatřit omítacím materiálem. O rok později přichází Eclisse s verzí pro sádrokartonovou příčku a následuje série dalších patentů.

CELOSVĚTOVÁ EXPANZE:
V roce 1996 se firma přestěhovala do Pieve di Soligo, v rámci nové struktury. Ve stejném roce Eclisse otevře první pobočku pod názvem Eclisse Francie (Quimper). Expanze a konsolidace v mezinárodních trzích přináší Eclisse do Polska. Také v roce 2000, je spuštěn první on-line prezentace společnosti www.eclisse.it.
2001-2005
Distribuční síť se rozrůstá na území Rakouska a to přímo do Wídně. Vývoj skupiny vede k otevření Eclisse ČR v Praze v roce 2002. Na straně výroby je Eclisse zásadním pojmem nejen pro architekty, ale i domácnosti.

SOUČASNOST:
Dnes patří společnost ECLISSE k největšímu světovému výrobci stavebních pouzder pro posuvné dveře. Disponuje obchodním zastoupením po celém světe a produkuje velice kvalitní výrobky z válcovaného plechu. Na výrobky poskytuje 12 letou záruku, která je zcela určitě zárukou jedinečnosti a vysoké kvality.

Výrobky společnosti ECLISSE koupíte i v našich obchodech:
www.m-eclisse.cz
www.eclisse-jap.cz