Kování pro posuvné dveře

Kování pro posuvné dveře do pouzdra je nedílnou součástí každých posuvných dveří. V dnešní moderní a inovační době je k mání mnoho zajímavých tvarů a materiálů. Kování pro posuvné dveře slouží především pro uchycení dveří a následný pohyb dveřního křídla. Samozřejmostí jsou i zadlabací zámky pro posuvné dveře, které jsou určeny pro všechny typy klíčů.

Madla pro posuvné dveře - rozdělení
Madla pro posuvné dveře, jinak také mušle pro posuvné dveře slouží hlavně k uchopení dveřního křídla. K dispozici je veliké množství materiálů a designů. Tento typ  kování se do předem připraveného otvoru v dveřním křídle upevňuje pomocí silikonu. 

  • Kulatá madla/mušle
  • Hranatá madla/mušle
  • Oválná madla/mušleZámky pro posuvné dveře
Zámky pro posuvné dveře jsou umístěny do dveří do předem vydlabaného otvoru. Proto se jim také říká "zadlabací zámky". I u posuvných dveří je možné využít všechny typy zámku jako u klasických otočných dveří.  Zadlabací zámky pro posuvné dveře májí "hákovou střelku" která zajistí dokonalou funkčnost.

  • BB - zámek pro obyčejný/pokojový klíč
  • PZ - zámek pro vložkový zámek (FAB)
  • WC - zámek s olivou pro WC, koupelnaSpeciální a designové kování pro posuvné dveře
Moderní doba přináší moderní řešení a inovace. I posuvné kování není vyjímkou. Můžete si vybírat z kvalitních designovek a dopřát si čisté tvary např. u kování s krytím kdy posuvná mušle je zároveň s plochou dveří. Neměl by chybět ani "náprstek" do čela dveří, který je nepostradatelný při zasunutí celého dveřního křídla do stavebního pouzdra.
Kde můžu kvalitně nakoupit kování pro posuvné dveře?
Nejen výhodně, ale i kvalitně můžete nakoupit kování pro posuvné dveře v našich projektech zde.

Kování na posuvné dveře - www.kovani-design.cz
Kování na posuvné dveře - www.kovani-kliky.cz

Váš team eclisse-jap.cz