Posuvné dveře do stavebního pouzdra

Posuvné dveře do stavebního pouzdra JAP a Eclisse jsou nedílnou součástí posuvných systémů. Při vhodném výběru dveřního křídla nejen, že dodají domovu to správné kouzlo, ale zcela určitě Vám budou sloužit několik desítek let. Vždy by jste měli dbát na osvědčené výrobce dveří a volit vhodný materiál dle použití. Máme hned několik možností, které si podrobně popíšeme a uvidíte, že výběr posuvných dveří není vůbec nic složitého. 

Zásady při správném výběru výrobce nebo dodavatele dveří:

  • Nejlevnější nic neznamená a tímto se určitě neřídíme
  • Vždy by jsme měli vybrat firmu, která má min. 5 letou historii
  • Pokud máme doporučení, tak určitě neváháme
  • Snažíme se vyhnout polským a čínským výrobkům
  • Firma, která nenabízí odbornou instalaci není správný partner
  • Server www.nejremeslici.cz nás může ochránit před katastrofou


Tuzemští výrobci posuvných dveří s letitou historií

  • Masonite - lakované, foliové a laminátové posuvné dveře
  • Vltavín-obchodní - celomasivní posuvné dveře
  • Sapeli - foliové, laminatové, dýhované posuvné dveře
  • VV sklo - celoskleněné posuvné dveře


ROZDĚLENÍ POSUVNÝCH DVEŘÍ DO POUZDRA DLE MATERIÁLU

Foliované posuvné dveře - cena od 2500 - 4000,-Kč (bez zárubně)
Foliované posuvné dveře do stavebního pouzdra je jedna z nejlevnějších variant vůbec. Folie je typ papíru, která se za tepla lepí na dveřní křídlo. Můžeme vybírat z několika základník dekorů, ale i z dekorů tropických dřevin. Ve většině případů je dveřní křídlo vyplněno voštinou (stlačení tužený papír). Odolnost tohoto povrchu je minimální.Laminátové posuvné dveře - cena od 3000 - 9000,-Kč (bez zárubně)
Laminátové posuvné dveře jsou dle mého názoru jasná volba pro moderní interiéry a pro rodiny s dětmi. Ideální poměr cena/výkon! Laminát je uměle vyrobený materiál s důrazem na odolnost proti oděru a opotřebování. Široká škála dekorů a variant dveřního křídla uspokojí každého zákazníka. Výplň dveřního křídla si můžete vybrat dle uvážení - v nabídce je voštine nebo DTD (dutinková dřevotříska).Dýhované posuvné dveře - cena od 4500 - 14.000,-Kč (bez zárubně)
Dýhované posuvné dveře jsou pro ty kteří mají silný a citový vztah k přírodě. Dýha je totiž přírodní materiál, který se lepí na dveře. Na výběr máte neskutečné množství dřevin od základních jako je třeba buk, dub až po bubinga, zebrano atd. Nevýhodou je, že materiál není zdaleka tak odolný jako např. laminát. a cena je díky přírodním materiálům dost vysoká. Celomasivní posuvné dveře - cena od 5000 - 30.000,-Kč (bez zárubně)
Celomasivní posuvné dveře jsou zcela určitě exluzivní variantou do stavebního pouzdra. Je nutno podotknout, že se nehodí do každého interiréru. Použítí je spíše vhodné do rustikálního nebo francouzkého stylu. Můžete si vybrat typ masivu a povrchovou úpravu moření z široké škály dekorů. Mají obrovskou výhodu, že se dají poměrně snadno opravit. Takže žádný škrábanec není překážkou. Celoskleněné posuvné dveře - cena od 7000 - 35.000,-Kč (bez zárubně)
Celoskleněné posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou nepochybně trend 21.století. Čistota a světlost které přinesou do našeho domova jsou nenapodobitelné. Technologie tvrzení skla Vám zaručí, že ani po rozbití skla se nikdo nezraní nebo nepořeže. Můžete vybírat od obyčejného čirého skla až po matové a pískované dekory. Nevýhodou je zcela určitě vyšší pořizovací cena. 
Váš team eclisse-jap.cz